Niezalogowany [ logowanie ]
Subskrybuj kanał ATOM Kanał ATOM

Autor wpisu: matipl, dodany: 06.09.2023 15:17, tagi: php

Jeszcze raz – ogromne podziękowania dla Organizatorów za 2022 rok. Reaktywacja PHPCon Poland udała się w 100% i bardzo się cieszę, że przed nami edycja 2023.

PHPCon Poland to konferencja sięgająca roku 2010, kiedy miejscem spotkania był Jodłowy Dwór w Szklanej Hucie (tuż obok Świętego Krzyża). Były to piękne czasy, kiedy organizacją konferencji zajmował się jeszcze PLUG (koszt udziału wtedy był podzielony na 3 składowe – zakwaterowanie, akredytacja i obiad niedzielny). Co to była za konferencja – BoBsoN, Zyx, eRIZ czy Piotr Macuk wśród prelegentów. Wtedy programiści skupieni byli głównie na optymalizacji i nowościach (memcached, cachowanie danych, SOAP, git). Sama konferencja zaczynała się w piątek po 16:00, a kończyła obiadem o 13:00 w niedzielę.

Jakby ktoś z Was chciał wrócić do tamtych wspomnień, sprzed 13 lat, zapraszam na Flickr – PHPCon Poland 2010. To wszystko było, minęło, już nie wróci. Życie. Świat niesamowicie się zmienił przez te lata, ale PHPCon Poland po przerwie prawie wrócił do źródeł.

PHPCon Poland 2022

Tym razem nie było 250 osób, ale 600. Jesień zamiast wiosny. Tylko jeden dzień, zamiast trzech. Hotel inny, część Polski również. Ale atmosfera została taka sama… A do tego spora dawka wiedzy. Było świetnie.

Przed nami edycja 2023. Znów mamy możliwość spotkania się w Zawierciu, niedaleko autostrad A1 i A4. A do tego kilka kroków od hotelu Villa Verde jest stacja kolejowa (Zawiercie Borowe Pole). Tym razem konferencja zacznie już się w piątek popołudniem, a zakończy integracją późnym sobotnim wieczorem. Coraz bardziej wracamy do korzeni.

Jest już podana lista prelekcji (z ciekawymi kąskami) oraz są dostępne bilety (720 zł za sobotę, lub 2 dni za 1350 zł). Jeśli ktoś nie lubi płacić w ciemno to nie musi.

Wszystkie wpisy należą do ich twórców. PHP.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisów.